PROJE HAKKINDA
 


MARMARA’NIN MAVİLİĞİ İŞ’İNİZE GELECEK...
Çalışmanın yoğunluğundan bunaldığınızda, Ofistanbul’un teras kafesinde stres atmaya ne dersiniz? Çalışma arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle yapacağınız keyifli sohbetlerde, size Marmara Denizi ve Adaların eşsiz manzarası eşlik edecek.

 

İŞ HAYATI HAREKET İSTER
Ön cephesi Bağdat Caddesi’ne, arka cephesi Marmaray’a ve Dragos’a bakan, 2200 m2 arsa üzerine inşa edilmiş ve yanında 2500 m2 yeşil alan bulunan Ofistanbul, işyerinizin değerine değer katacak. Ofistanbul, yakın çevresindeki hareketliliğiyle sayısız avantaj sunuyor.

 

SEVDİĞİNİZ İŞİ, SEVECEĞİNİZ OFİSTE YAPACAKSINIZ...
Ofistanbul, iş hayatını kolaylaştıran tasarımıyla standartların çok üstünde… Size rahat, modern ve kullanışlı bir ofis sunabilmek için her detaya önem verdik. Üstelik, ofisiniz her yönüyle tamamlandı; size sadece taşınmak kaldı.

 

HERKESİN KEYFİ YERİNDE...
Lokasyonda, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok dükkan, size iş hayatının merkezinde olduğunuzu hissettirecek. Çevrede yer alan kafe ve restoranlar da, günün yorgunluğunu atabileceğiniz mekanlar olacak… Çünkü, Ofistanbul’da her şey, iş hayatınızı keyfe dönüştürmek için tasarlandı.

 

KİMSE ‘YERİM DAR’ DEMEYECEK
Verimli ve konforlu çalışma sizin için önemliyse, Ofistanbul tam da aradığınız yer… Net 60 m2’den başlayan bir ofisi diğer ofislerle birleştirerek, tek katta 1250 m2’ye kadar büyütebilirsiniz. Ofistanbul’da “yerim bana yeterli olmuyor sorunu” yaşamayacaksınız.

 

OFİSİNİZE ‘PARK’LI YAKLAŞIM
5.400 m2’lik kapalı otopark alanımız yaklaşık 185 araçlık kapasiteye sahip… Hareketli bir hayatın olduğu bu bölgede otopark sorunu yaşamayacaksınız…

 

HAVA DURUMUNU SİZ BELİRLEYİN...
Ofisinizde size özel tesis edilen VRV (ısıtma ve soğutma) sistemiyle, havanız istediğiniz gibi olacak. İş yerinizin her bölmesinde ısıtma ve soğutma ayarını yaparken, çevreye zarar vermeden, düşük maliyetle konforlu bir verim alabileceksiniz…

 

BAŞARILI TOPLANTILAR İÇİN HER ŞEY HAZIR...
Ofistanbul’un toplantı salonu; her türlü ihtiyaca cevap veren teknik donanımı, geniş ve rahat ortamıyla başarılı geçen toplantılarınızın değişmez adresi olacak. Biz, toplantı salonunuzu en ince detaylarına özen göstererek hazırladık; size de toplantılarınız sonrası teşekkürleri kabul etmek kaldı...

 

İŞİNİZDE HUZUR VAR...
Güvenlik önlemleri, bina girişinde başlıyor. Ofis girişlerine, katlara ve stratejik noktalara yerleştirilen güvenlik kameraları ve profesyonel güvenlik ekibi ile ofisiniz 7/24 gözetim altında. Ofislere ve binanın ortak mahallerine tesis edilen akıllı yangın algılama ve söndürme sistemleri sayesinde güvendesiniz.

 

YOLUNUZU NASIL ALIRSINIZ?
Ulaşımın her noktadan rahatlıkla sağlanabildiği Ofistanbul’da; Marmaray, Metro, minibüs yolu, E-5 Tugay Yolu bağlantısı, Kadıköy-Kartal istikameti ve sahil yolu bağlantılarıyla ulaşım artık çok kolay.